Części zamienne

Firma Automobile Torino Kraków oferuje Państwu szeroką gamę oryginalnych części zamiennych oraz akcesoriów
do samochodów marki FIAT, ALFA ROMEO, FIAT PROFESSIONAL. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam na w pełni profesjonalną i postawioną na najwyższym poziomie obsługę zarówno Klientów indywidualnych jak i hurtowych. Nasze stany magazynowe uzupełniane są każdego dnia dostawami z magazynu centralnego. Doskonale wyszkolony personel służy radą i pomocą przy zakupach a także przy doborze części do konkretnego samochodu. Oferujemy korzystne rabaty na części, a przy większych zamówieniach zapewniamy bezpłatny transport do klienta na terenie Krakowa i okolic. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie współpracy z nowymi odbiorcami części naszych marek.

Dział części zamiennych czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 19:00, w sobotę w godzinach 8:00 – 14:00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Oryginalne części zamienne

 Oryginalne części zamienne dystrybuowane przez Mopar®są idealnym rozwiązaniem dla napraw i konserwacji samochodu, ponieważ przestrzegają tych samych specyfikacji, które są stosowane w produkcji seryjnej.
Doskonała sprawność, estetyka i maksymalne osiągi aerodynamiczne i charakterystyki konstrukcyjne oryginalnych części blacharskich gwarantują doskonałą integracjęzapewniająca bezpieczeństwo.

500

Classic Line

Wszystkim kierowcom, którzy wybrali samochód marki należącej do Fiat Chrysler Automobiles, Mopar® oferuje Classic Line, linię części zamiennych dedykowaną pięcioletnim i starszym samochodom. Classic Line to gama części zamiennych dystrybuowanych przez Mopar® zapewniająca osiągi i bezpieczeństwo w naprawdę atrakcyjnej cenie. Do aktualnie dostępnych produktów Classic Line należą:

 • Klocki hamulcowe
 • Tarcze hamulcowe
 • Filtry powietrza
 • Filtry oleju
 • Filtry kabinowe
 • Filtry paliwa dla silników diesel
 • Rozrząd (pasek i inne komponenty układu rozrządu)

czesci

Części zamienne odnowione

Podzespoły Twojego samochodu, nawet jeśli służyły Ci długi czas i towarzyszyły przez wiele kilometrów, są cały czas cenne.  Bazując na oryginalnej zużytej części, podczas obróbki o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego, możemy wykonać produkt o osiągach na równi z fabrycznymi.  Proces ten, zwany „regeneracją„, to przemysłowa obróbka zdemontowanych części, będąca w stanie odzyskać wszystkie parametry i osiągi produktu nowego. Korzyści czerpane z części odnowionych dystrybuowanych przez Mopar® są niezliczone.

 • Ekologia
 • Oszczędność
 • Oryginalna jakość
 • Gwarancja jak dla nowych części
 • Kompletna gama

odnowione

Oleje i płyny eksploatacyjne

Współpracując ściśle z inżynierami Grupy Fiat, PETRONAS LUBRICANTS każdego dnia wprowadza innowacje do procesów produkcyjnych swoich olejów silnikowych i płynów eksploatacyjnych, opracowuje oleje smarne do zastosowania w konkretnych modelach samochodów, podążając za rozwojem silników i w ten sposób uzyskuje wyniki, które za każdym razem przewyższają wymogi norm międzynarodowych. Ten, kto zawierzy firmie PETRONAS LUBRICANTS INTERNATIONAL, począwszy od Producenta, po Klienta końcowego, może liczyć na wyjątkowego specjalistę w branży i na produkty wysokiej jakości, o charakterystykach zapewniających bezpieczeństwo, wysoką sprawność, niskie zużycie oraz poszanowanie środowiska.oleje

AUTOMOBILE TORINO KRAKÓW Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 288, 30-435 Kraków
12 269 12 26 w 110 ; 115
12 269 22 60
Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 19.00
Sobota: 8.00 – 14.00