Promocje

Niezawodna ochrona ceramiczna Fireball ( i nie tylko…)


 Szanowni Państwo,

Dla naszych wiernych Klientów, wprowadziliśmy zaawansowaną technologię zabezpieczenia samochodów zewnątrz i wewnątrz, w bardzo korzystnych cenach. Stosujemy technologię firmy Fireball w wariantach Aegis, Devil’s Blood i Silla (ceramiczna powłoka zewnętrzna). Dodatkowo możemy zaproponować zabezpieczenie szyb ( tzw. niewidzialna wycieraczka), felg i tapicerek wewnętrznych. Wszelkie informacje i szczegóły (wraz z prezentacją na żywo) można uzyskać w naszym Salonie czy Serwisie.

Serdecznie zapraszamy! 

Pakiet Assistance „FreeToGo++”


 Szanowni Państwo,

 Informujemy, że program kontraktów serwisowych Mopar Vehicle Protection uzupełniony został o ofertę pakietu Assistance odnawiającego prawo klienta do usług ASSISTANCE. Pakiet dla danego pojazdu można zakupić jedynie przy wykonaniu w ASO jego przeglądu okresowego wynikającego z harmonogramu jego obsługi serwisowej, zgodnie ze wskazanym tam zakresem. Pakiet jest dostępny dla aut do upływu 9 roku jego eksploatacji (okres kwalifikowalności: 108 miesięcy), bez wymogu posiadania ciągłości obsługi serwisowej – warunkiem jest bieżące wykonanie aktualnie wymaganego przeglądu okresowego.

 

Przypomnienie o zbliżającym się końcu akcji


 

Szanowni Klienci,

Chcemy jeszcze raz zaprosić Państwa na kontrolę samochodu w ramach akcji Zawsze przy Tobie, która to niestety już niedługo dobiegnie końca. Planowane zakończenie nastąpi w dniu 28.02.2016 r.

Serdecznie zapraszamy!

Zawsze przy Tobie (zima)


 

Szanowni Państwo,
„Zawsze przy Tobie!” – pod tym hasłem w Autoryzowanych Serwisach FCA Poland rusza Zimowa Akcja Serwisowa, w ramach której kierowcy mogą przygotować swoje samochody przed nadchodzącym okresem zimowym.
Akcja trwa od 29.10.2015 – 28.02.2016 roku.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

 Nowy Pakiet Serwisowy!


essentialSzanowni Klienci, informujemy, że został wprowadzony jeszcze jeden Pakiet Serwisowy o nazwie Essential Care MOPAR Vehicle Protection, zawierający wykonanie 2  przeglądów kontrolnych sprawdzających samochód pod kątem bezpiecznej i wygodnej jego eksploatacji. Weryfikacja niektórych podzespołów, pozwala na ewentualne działania niezbędne do spełnienia wymogów okresowego przeglądu technicznego dopuszczającego pojazd do ruchu […]

Zawsze przy Tobie!


 

akcja letniaSzanowni Państwo,
Z myślą o wakacyjnych podróżach, już od 22.06.2015 r. serdecznie zapraszamy do naszego serwisu w celu wykonania kontroli najważniejszych podzespołów samochodu wpływajacych na bezpieczenstwo jazdy za jedyne 39 zł.
W ramach akcji letniej w razie konieczności można wymienić: klocki hamulcowe, rozrząd, wycieraczki szyb, bagażniki, boxy dachowe – uzyskując rabat w wysokosci 10%. Aby uzyskać takie rabaty należy wejść na główną stronę Brandu (fiat.pl) w zakładce Posprzedaż, odszukać zakładkę PROMOCJE w której znajdują się „butony” z kuponami, po
kliknięciu w nie i zarejestrowaniu się na stronie, można je wydrukować i przyjechać do naszego serwisu.
Miej pewność, że Twój samochód jest we właściwych rękach – doświadczonych i wyszkolonych Mechaników.
Autoryzowane serwisy Alfa Romeo, Chrysler, Fiat, Jeep, Lancia, Abarth gwarantują bezpieczeństwo i najwyższą jakość napraw, przeglądów oraz innych usług serwisowych.

Przy skorzystaniu z naszych usług płyn do spryskiwacza 5l  w cenie 5 zł!
Serdecznie zapraszamy!

Ferie tuż,tuż…..


 

Pomożemy Ci profesjonalnie sprawdzić samochód przed podróżą już od 65 złotych i dodatkowo zadbamy o dobry wygląd wizualny, np. poprzez zamontowanie użytecznych akcesoriów w bardzo promocyjnych cenach – obecnie trwa wyprzedaż oryginalnych BOXów dachowych, już od 485 złotych /sztukę.

Serdecznie zapraszamy – wstąp do nas chociażby na pyszną, zawsze świeżą kawę.

 

Zimowa Akcja Serwisowa


Serdecznie zapraszamy w dniach 17.11.2014 do 28.02.2015 na kontrolę Twojego samochodu.

Akcja zima_2014

 

Super promocja – super odgrzybianie!


Serdecznie zapraszamy do naszej Autoryzowanej Stacji Obsługi w celu profesjonalnego i najskuteczniejszego wyczyszczenia klimatyzacji w Twoim samochodzie….

 

Nie stresuj się i korzystaj z lepszej przyczepności w zimie!


Wymiana opon zimowych – zapoznaj się z naszymi cenami ……