Blog

28 września 2015

Nowy Pakiet Serwisowy

Szanowni Klienci,

informujemy, że został wprowadzony jeszcze jeden Pakiet Serwisowy o nazwie Essential Care MOPAR Vehicle Protection, zawierający wykonanie 2  przeglądów kontrolnych sprawdzających samochód pod kątem bezpiecznej i wygodnej jego eksploatacji. Weryfikacja niektórych podzespołów, pozwala na ewentualne działania niezbędne do spełnienia wymogów okresowego przeglądu technicznego dopuszczającego pojazd do ruchu – oszczędzając czas, wydatki i nieoczekiwane trudności.

Dzięki załączonym kuponom rabatowym na części i akcesoria, pakiet pozwala zaoszczędzić na wydatkach serwisowych przy potrzebie ich wymiany. Są to m.in. takie materiały jak : filtr oleju, filtr paliwa, amortyzatory, sprzęgło, klocki i szczęki hamulcowe oraz filtr przeciwpyłkowy (-15%). Dodatkowo, bezpłatnie (robocizna) wymienimy filtr przeciwpyłkowy wentylacji, jeśli użytkownik uzna to za wskazane.

Z pakietu można korzystać w stacjach serwisowych na terenie Polski i jest ważny 2 lata od daty jego zakupu.

Pakiet dostępny jest dla aut od 3-ego roku eksploatacji zakupionych w Polsce przy czym może być niedostępny dla niektórych starszych modeli.

W chwili obecnej jest on w promocyjnej cenie 149 złotych brutto – serdecznie zachęcamy.

Wydarzenia
About

Leave a Reply